Menu Close

Filtre

Lokasyon

Vize

Mevsim

Kategori

Tarih Aralığı

FİLTREYİ UYGULA

Menu Close

Kongre Turizmi ve Düğün Organizasyonları

Ekibimiz, teşvik veya konferans işleri, çıkar grupları, refakatçi programları, teşvik öncesi ve sonrası konferans seyahat programları ve çok daha fazlası gibi bakım hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Etkinliğinizin tam olarak planlandığı gibi geçmesini sağlamak için çeşitli mekanlar, oteller, paketler ve daha fazlasını sunuyoruz! Oturma listelerinden mekanlara ve müzisyenlere kadar her şeyle biz ilgileniyoruz! Daha büyük etkinliklerin önceden haber verilmesi gerektiğini gözden kaçırmayın, bu nedenle hemen başlamak için şimdi bizimle iletişime geçin ve etkinliğinizi planlayın! Kurumsal yönetim ve etkinlik yönetimi bizim öne çıktığımız yerdir.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz etkinliklerle ilgili her konuda uzmandır! Oteller ve mekanlarla ilgilenir, karşılama ve selamlama, stant kurulumu, aydınlatma, gösteriler, dinlenme gezileri, kurumsal inzivalar ve ekip kurma gibi çalışmalar yapıyoruz.
Düğün organizasyonları bazen çok zorlayıcı olabilir! Kendi yaşam alanınızın dışında bir yerde düğün mü planlıyor ve yardım mı almak istiyorsunuz? Düğününüzde pastanızın üzerindeki figürleri seçmeye kadar her adımda size yardımcı olacağız! Hayatınızın en güzel günlerinde bile Venntour sizi düşünür!