Menu Close

Filtre

Lokasyon

Vize

Mevsim

Kategori

Tarih Aralığı

FİLTREYİ UYGULA

Menu Close

Bangkok Pattaya Phuket Turu

Tarihi, tapınakları, sarayları ile uzakdoğunun incisi Tayland’ı muhteşem turkuaz mavisi denizi ile yeniden keşfedecek ve unutulmaz anlara şahit olacaksınız.

LOKASYON

Bangkok, Pattaya, Phuket (Yurtdışı)

ULAŞIM

Uçak

VİZE

Vizesiz
7 GECE 8 GÜN

Tur Programı

1. GÜN

İSTANBUL – BANGKOK

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 17:00’da buluşma. Bagaj, pasaport ve biniş işlemlerinden sonra, saat 20:15’de THY’nin TK64 sefer sayılı uçağı ile Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta.

2. GÜN

BANGKOK

Yerel saat ile 09:50’de varışımıza istinaden havalimanından ayrılıyor ve panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Bangkok şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuza Oturan Buddha Heykeli ve Stupa’ları (mezar taşları) ile başlıyoruz. Sonrasında Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup ‘’Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı’’ turumuzu gerçekleştirmek için otelimizden ayrılıyoruz. Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden set menü şeklinde keyifli bir yemek yiyeceğiz. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Burada geçireceğimiz sürenin sonunda otelimize transfer.

3. GÜN

BANGKOK

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi yapıp “Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği” turumuz için yola çıkıyoruz. İlk olarak dünyaca ünlü Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasına uğruyoruz. Daha sonra Thai stili teknelerin kalktığı iskeleye geçiyoruz. Buradan teknelere binip yapacağımız kısa ama keyifli yolculuğun sonunda nehirde kanoların içinde kurulan ve alışveriş yapabileceğimiz yüzen çarşıya geliyoruz. Burada geçireceğimiz sürenin sonunda yola devam edip Pattaya’ya geçiyoruz. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve serbest zaman.

4. GÜN

PATTAYA

Kahvaltının ardından özel aracımızla günün ilk turuna başlamak üzere hareket ediyoruz. İlk durağımız Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan ‘’Nong Nooch Tropik Bahçe’’. Bu turumuzda bu muhteşem tropikal bahçeyi gezmenin yanında Thai kültürünü daha yakından tanıyacak, Thai danslarını izleyecek ve ülkenin simgesi haline gelmiş fillerin yaptığı gösteriyi izleyeceğiz. Verilecek serbest zamanın ardından buradan ayrılıp farklı bir deneyim yaşayacağımız Million Stone Park ve Timsah Çiftliği’ne gidiyoruz. Burada timsahlar ile yapılan tehlikeli gösteri izledikten sonra otelimize transfer ve serbest zaman.

5. GÜN

PATTAYA – BANGKOK – PHUKET

Kahvaltının ardından Phuket seyahatimiz için Bangkok havalimanına gidiyoruz. Yerel havayolları ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından Phuket’e varış. Varış sonrası havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve serbest zaman.

6. GÜN

PHUKET

Kahvaltının ardından palmiye ağaçları, beyaz kumsalı ve turkuaz rengi denizi olan, Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı sahnelerinin çekildiği Phi Phi adası turumuzu gerçekleştiriyoruz. Burada denize girme ve güneşlenme imkanımız olacak. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Phi Phi Ley’e uğruyor ve burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Turumuzun sonunda Phuket’e dönüş ve otelimize transfer.

7. GÜN

PHUKET

Kahvaltının ardından denize girebilmek, dinlenmek ve Phuket adasında dolaşabilmek için tüm gün serbest zaman.

8. GÜN

PHUKET – İSTANBUL

Erken saatte alacağımız kahvaltının ardından Phuket havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nin TK173 sefer sayılı uçağı ile 21:55’de İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

Tarih ve Ücretler

GİDİŞ

İstanbul Havalimanı

TK64

DÖNÜŞ

İstanbul Havalimanı

TK173

4 Yıldızlı Otel 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul – Bangkok / Phuket – İstanbul arası Türk Havayolları ile Ekonomi sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
 • Yerel Havayolları ile Bangkok – Phuket ekonomi sınıf uçak bileti
 • Bangkok’da 1 gece, Pattaya’da 2 gece, Phuket’de 3 gece olmak üzere toplam 6 gece oda kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen 1 adet öğle yemeği ve 1 adet akşam yemeği
 • Programda belirtilen turlar ve şehir turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda belirtilmeyen extra turlar ve kişisel harcamalar
 • Müze ve Ören yeri girişleri
 • Şoför Bahşişleri

Genel Şartlar

Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.

 • Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Venn Tour misafirleri Venn Tour sorumluluğundadır.
 • Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
 • Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
 • Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 • Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Venn Tour’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
 • Venn Tour geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden,  Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
 • Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Venn Tour’un yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
 • Venn Tour; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya her ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorunludur.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Venn Tour sorumlu tutulamaz.
 • Kişilerin tura katılımlarında ki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
 • Tur – Alan – Tur Lideri – Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce operasyon departmanı tarafından mail yolu ile gönderilecektir.
 • Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu tura katılım için Türk pasaportlu yolculara vize uygulaması bulunmamaktadır. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

LOKASYON

Bangkok, Pattaya, Phuket (Yurtdışı)

ULAŞIM

Uçak

VİZE

Vizesiz
7 GECE 8 GÜN

Venn Dahil Tatil